Hakkımızda

Display Ses ve Işık Sistemleri Ltd.Şti. 1994 yılında Elk.Müh.Hakan Tamer tarafından kurulan, 30'a yakın bayi ve çözüm ortağıyla sektöründe en gelişmiş bilgiye ve ürün yelpazesine sahip kuruluşlardan birisidir. Kurulduğu günden beri edinmiş olduğu deneyimlerle ve uzman kadrosuyla, müşterileriyle kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli dostlukları amaçlamıştır.

 

Temel hedefimiz Ses ve Işık Sistemleri Sektöründe müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gelişen hizmet yelpazemizle karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak uzun vadeli dostluklar elde etmek, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için her zaman tercih edilen, referans gösterilen, güvenilir bir firma olmaktır.

 

Hizmetlerimiz

- Temsilcilik
- Satış (Yurtiçi ve Yurtdışı)
- Montaj 
- Bakım
- Proje
- Dizayn
- Danışmanlık

 

 

 

-OTELLER
-DISCOLAR
-BARLAR
-EĞLENCE MEKANLARI
-SANAT GALERİLERİ
-ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ
-PLAZALAR
-STADYUMLAR
-FABRİKALAR
-OKULLAR 
-HAVAALANLARI
-KONGRE MERKEZLERİ
-ÇOK AMAÇLI SALONLAR
-TOPLANTI SALONLARI GİBİ MEKANLARIN İHTİYAÇLARI OLAN SES VE IŞIK SİSTEMLERİ
-DJ EKİPMANLARI
-SAHNE SES&IŞIK SİSTEMLERİ 
-MİMARİ AYDINLATMA,LED IŞIKLAR
-SİMULTANE VE OTOMASYON SİSTEMLERİ
-LASER SİSTEMLER
-VIDEO WALL,PROJEKSİYON SİSTEMLERİ
-PLAZMA EKRANLAR VE GÖRSEL SUNUM CİHAZLARI 

 

Türkiye Temsilcisi olduğumuz 27 ye yakın sektöründe kendi çapında tanınmış olan firmalarımız tüm satış ve satış sonrası servis sorumluluklarını firmamıza vermişlerdir.

 

Proje departmanımız; Deneyimli mühendis kadrosuyla almış olduğu projeler üzerinde (Acad) çalışarak, kullanılması gereken sistemleri oluşturur. Simulasyon programlarıyla sanal ortamda sistemlerin yerleşimini hesaplar. Stardraw Dizayn, Ease 3.0 Akustik Programları kullanılarak projenin doğruluğunu sanal ortamda gösterir, işi şansa bırakmaz.

 

Komple çözüm sunabilmek için sadece iyi ürün yeterli değildir. İyi hizmet ve deneyimli servis de şarttır. Bireysel temaslar önemlidir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında sürekli nitelikli bilgiler vermekle kalmıyor, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle sürekli yenilik çalışmaları yapmaktayız.

 

Sertifikalarımız

Show More
Show More

Display Ses ve Işık Sistemleri / Email :info@display.com.tr hakandisplay@gmail.com/ © 2019 by Display

  • Black Instagram Icon
  • facebook
  • Twitter Round